• +90 212 530 00 33 & +90 553 526 73 26
  • hybeautyturkey@gmail.com
  • Cumhuriyet Cad. Platin Apt. No: 21 Kat: 5 Taksim İstanbul

HY Beauty Kaş ve Kirpik Serumu

Etkisi kanıtlanmış formülü İle, çok daha hızlı uzayan, gür ve sağlıklı kaş ve kirpikler...

Satın Al

Çil Tedavisi

Günümüzde en başarılı çil tedavisi yöntemi Q Switch Nd Yag lazer ile yapılmaktadır. Bunun nedeni ise diğer lazerler ile yapılan tedavilerin sonuçları Q Switch Nd Yag lazer ile yapılan gibi olamaz çünkü bu lazerin kendine ait özel bir dalga boyu vardır ve çil tedavisi bu dalga boyunda yapılır.

Biliyorsunuz ki genellikle lazerle çil tedavisi en çok yüz bölgesinde uygulanmaktadır. Çünkü genetik olabildiği gibi uzun süre güneşe maruz kalma sonucunda çiller oluşur ve yüzümüz güneş ile en çok tamas eden bölgelerden biridir.

Yanaklar, burun üstü, elmacık kemikleri, dudak üstü, alın, çene, kulak çillerin sıklıkla gözlendiği alanlardır. Bunun haricinde güneş gören boyun, dekolte, üst göğüs kısımları, omuz, sırt, kol, el üstünde de çil ya da güneş lekeleri görülmektedir.

Çillerin yok edilmesi için birkaç seans gerekebilir. Lazerle çil tedavisi sonrasında bir kaç gün kızarıklık olur bu kızarıklık şeffaf bir kabuğa dönecektir. Bu kabuk da 5-7 gün sonra dökülecek ve çilleriniz ortadan kalkmış olacaktır. Bazen geçmeyen, hafifleyen çiller için ise 1 ay sonra ek bir lazer seansı gerekmektedir.


Keşfet